Терраріум – платформа для сценаристів, де авторам допомагають розвинути власний проект. Ми організовуємо інтенсиви, воркшопи, лекторії та інші курси сценаристів.

Подати Заявку
icon
Інтенсив

«Terrarium. Інтенсив»: Як пітчити власний сценарій

04/11/19

На великих та малих екранах з’являється все більше фільмів та серіалів, складаючи конкуренцію одне одному. І якщо кілька років тому ідея запітчити власний сценарій була не такою досяжною, нині ж в Україні з’являється багато можливостей потренуватися не лише в ораторських здібностях, але й показати, на що спроможне твоє письмове слово. Однією з таких можливостей став цьогоріч другий сценарний курс Terrarium Інтенсив. Логічним завершенням для курсу мав стати пітчинг, який і відбувся 22 жовтня у Goethe-Institut у Києві.

читати далі
Інтенсив

«Terrarium. Інтенсив»: як зробити сценарій кращим

21/10/19

11 жовтня у кінотеатрі «Жовтень» шість професійних акторів зачитали уривки зі сценаріїв учасників курсу «Terrarium. Інтенсив». Саме таким чином і оживають історії, розказані на папері студентами курсу. Від серпня учасники «Terrarium. Інтенсив» готували свої проєкти для того, щоб їх зачитали актори та врешті-решт подати на пітчинг фінальний варіант.

читати далі
Інтенсив

У Львові пройде найбільша сценарна майстерня в Україні – Terrarium Інтенсив

06/08/19

Terrarium Інтенсив – це курс із написання сценарію до короткометражного чи повнометражного фільму від професіоналів кіноіндустрії. Він триватиме з 24-25 серпня до кінця жовтня у Львові.

читати далі
Інтенсив

TERRARIUM: найбільша українська сценарна майстерня відбудеться у Львові

05/08/19

З 24-25 серпня до кінця жовтня у Львові відбуватиметься TERRARIUM. Інтенсив – найбільша сценарна майстерня в Україні, для авторів, що прагнуть опанувати вміння створювати історії для повноцінних сценаріїв фільмів.

читати далі
Інтенсив

У Львові проведуть інтенсив сценарної майстерності від кіноекспертів

02/08/19

З 24 серпня до 27 жовтня у Львові проведуть курс сценарної майстерності Terrarium. Це інтенсивна програма для авторів, які хочуть навчитися перевторювати свої історії у повноцінні сценарії до фільмів.

читати далі
Інтенсив

У Києві та Львові відкривається навчальний курс для сценаристів

01/08/19

Якщо ви завжди мріяли стати сценаристом і вдома у вас лежать стоси чернеток, які ви ніяк не закінчите, то для вас хороша новина. У Києві та Львові пройди тримісячний курс для сценаристів повного та короткого метру Terrarium.Інтенсив від професіоналів кіноіндустрії. Проект здійснюється за підтримки Українського культурного фонду та Державного агентства з питань кіно.

читати далі
Інтенсив

Продовжується реєстрація на Terrarium Інтенсив 2019

30/07/19

Якщо у вас є ідея сценарію до короткометражного чи повнометражного фільму, але ви не впевнені чи зможете нею зацікавити глядача – курс Terrarium Інтенсив 2019 вам допоможе.

читати далі
Інтенсив

Курс «Terraruim. Інтенсив» оголошує набір учасників

27/07/19

Кіно розпочинається з історії. Але історія не може існувати без якісного сценарію, тому пошуки сценарних курсів – це завжди велика дилема для всіх, хто хоче грамотно викласти свою історію на білих сторінках. Для спраглих до навчання Terrarium запускає новий сценарний Інтенсив.

читати далі
Інтенсив

Український кінопроект вперше отримав приз на фестивалі у Трансильванії

20/06/19

Проект українського фільму "Спас" режисера Максима Наконечного отримав приз індустрійної платформи Transilvania Pitch Stop 18 Міжнародного фестивалю у Трансильванії.

читати далі
Лекторій

Сценарист Владимир Громов: В Украине нужно делать для телевизора быстро и плохо

07/03/19

Недавно в Киеве сценарист, скрипт-доктор и журналист Владимир Громов провел недельный «Сценарный лекторий», который был организован сценарной платформой Terrarium.

читати далі