Терраріум – платформа для сценаристів, де авторам допомагають розвинути власний проект. Ми організовуємо інтенсиви, воркшопи, лекторії та інші курси сценаристів.

Підтримати
icon

Terrarium. Резиденція

Опис програми

Заявки на участь приймаються на різних стадіях розвитку.

Терраріум Резиденція – це програма для реалізованих сценаристів, які хочуть попрацювати над своєю новою ідеєю автономно.

Обов’язково потрібно представити попередні роботи, пріоритет надається сценаристам, чиї роботи екранізувались або отримували нагороди на сценарних конкурсах.

Резиденція для 6-8 сценаристів.

Окрема програма заходів (визначається самою комуною сценаристів. Перегляд та аналіз фільмів, творчі завдання і тд.)

Тривалість

Від 3 тижнів до 1 місяця.

Відгуки учасників

Наталя Ворожбит

Я за професією сценарист і драматург, і все своє професійне життя знаходжусь в пошуку ідеального способу роботи. В цьому році мені вперше вдалось знайти його на сценарній резиденції “Терраріум”, де я провела три плідних, наповнених, спокійних тижнів у компанії колег, кожен з яких працював над своїм сценарієм. Мені вдалося зробити такий обсяг роботи, який я зазвичай роблю за півроку і при цьому я повернулась не втомленою, а відпочившою завдяки карпатському клімату і тихій сільській атмосфері. В усьому цивілізованому світі існують письменницькі резиденції, куди можна було поїхати у будь-яку пору року, мати окрему кімнату, письмовий стіл, харчування і тишу. Це дозволяє людям цієї непростої творчої діяльності зосереджуватись на роботі, яка неможлива в офісі або вдома, і виконувати культурну місію перед своєю країною.

Катерина Ѓрібова (Науменко)

Знайти своїх і заспокоїтися. Це все, що потрібно для писання. І ніщо так не підвищує продуктивність цього писання, як сусід, в якого все виходить. ТЕРРАРІУМ – це найкращий стусан під зад для боязких сценаристів.

Марина Степанська

Ідея фільму варилась в мені років три, час від часу я сідала писати якісь драфти, що закінчували своє життя в корзині. Головна проблема полягала в тому, що не вдавалось осягнути задум через брак сконцентрованості. Тому важко переоцінити значення резиденції Терраріуму для мого дебютного проекту. Місяць без побутових відволікань і з однодумцями, що завжди дадуть чесний фідбек – на цих дріжджах “Стрімголов” виріс за місяць. Спочатку у вигляді трітменту, потім вже як повноцінний сценарій. Дві ключові складові – ізольований робочий режим і експертний фідбек творять чудеса з “письменницьким блоком” і приносять конкретний результат.

Дмитро Сухолиткий-Собчук

Резиденція – це розмірене, спокійне і виважене середовище, де можна працювати над своїм сценарієм.

close
close
close