Терраріум – платформа для сценаристів, де авторам допомагають розвинути власний проект. Ми організовуємо інтенсиви, воркшопи, лекторії та інші курси сценаристів.

Підтримати
icon

Terrarium. Резиденція 2020

Опис програми

Терраріум Резиденція – це програма для реалізованих сценаристів, які хочуть попрацювати над своєю новою ідеєю повного метру автономно. Заявки на участь приймаються на різних стадіях розвитку. До заявки обов’язково потрібно додати попередні роботи автора. Тритмент та синопсис у заявці обов‘язково треба подавати українською та англійською мовами.

Пріоритет надається сценаристам, чиї роботи отримували нагороди на сценарних конкурсах та/або які мають в доробку 2 коротких або 1 повнометражний фільм.

Резиденція 2020 розрахована на 8 сценаристів. Щотижня учасники Резиденції будуть отримувати сценарні консультації від відомих європейських спеціалістів.

З 1 по 31 серпня учасники працюватимуть над своїми сценаріями у Карпатах. Звітувати про результати перебування в Резиденції будуть наприкінці проекту.

Дедлайн для подачі заявок на Резиденцію – 27.07.2020.
Оголошення результатів відбору – 29.07.2020.

Учасники

Шаповал Світлана

Пономарьова Марія

Баженов Сергій

Озірна Жанна

Старожицькі Анастасія та Марія

Гончар Юлія

Ліщинська Світлана

Груба Анастасія

Скрипт-доктори Резиденції

Моніка Франчак (Польща) 

сценаристка і скрипт-докторка

Бабіс Макрідіс (Греція) 

режисер та сценарист, сценарний консультант

Antoine Le Bos

Антуан Ле Бос (Франція)

сценарний консультант

Каталін Мітулеску

Каталін Мітулеску (Румунія)

режисер та сценарист

Тривалість

1 місяць – з 1 по 31 серпня 2020 року.

Локація

с. Виженка, Чернівецька обл, Україна

Вартість

Безкоштовно.

Відгуки учасників

Поширені запитання

Чи обов‘язково потрібно мати досвід написання сценаріїв?

Так, обов’язково. 

Саме цей курс платформи Terrarium розрахований на учасників Terrarium Резиденції, які повинні мати успішні приклади написаних та екранізованих стрічок.  Проект орієнтований на допомогу професійному середовищу українських сценаристів та драматургів.

Кожен претендент має підготувати та подати синопсис (та трітмент), мотиваційний лист, біографію, контактну інформацію та інше заповнивши аплікаційну форму на сайті.

Хто може подаватись на Резиденцію?

Подаватись можуть сценаристи,  які мають  в доробку 2 коротких або 1 повнометражний фільм. Подаватись можуть також переможці сценарних конкурсів. 

Обмежень щодо міста  – немає. Заявки приймаємо від професіоналів з усієї  України. Лише для повнолітніх.

Відібрані учасники мають бути готовими до участі в Резиденції впродовж 4 тижнів, під час яких вони братимуть участь як в індивідуальних, так і групових (онлайн) обговореннях написаних сцен та всього сценарію з професійними скрипт-докторами і  колегами.

Є можливість подати заявку на участь у Резиденції, навіть якщо ви ще не маєте готового сценарію, а лише знаходитесь на стадії розробки “ідеї”. В такому разі треба надати короткий тритмент 1-2 сторінки + опис проекту, характерів, особливості ідеї, концепції тощо.

Чи потрібно буде прозвітувати про пророблену роботу на Резиденції?

Так, обов’язково. 

Оскільки проект реалізовується за підтримки УКФ, звітувати про пророблену роботу на проекті потрібно буде надавши копії написаних сценаріїв організаторам. 

Організатори Резиденції прикріплять ці сценарії для фінальної звітності перед Українським культурним фондом. 

Ваші сценарії не будуть передаватись третім особам чи ставати публічними (окрім назви проекту). 

Після написання сценарію і подальшої розробки учасникам потрібно буде вказувати, що сценарій був розроблений під час Terrarium Резиденції за підтримки УКФ та використовувати логотипи обох сторін.

Галерея

За підтримки


Партнери


Інформаційні партнери


close
close
close