Терраріум – платформа для сценаристів, де авторам допомагають розвинути власний проект. Ми організовуємо інтенсиви, воркшопи, лекторії та інші курси сценаристів.

Підтримати
icon
Подати заявку на скрипт-докторінг pencil

Terrarium. Скрипт-докторінг

Опис програми

Окремий напрямок Терраріум – це робота з скрипт-докторами.

Cкрипт-докторінг – структурований аналіз професійних сценаристів з текстами учасників програми, поради, вправи, та консультації для поліпшення якості сценарію.

Каталін Мітулеску

Режисер, продюсер, сценарист

Каталін Мітулеску народився у 1972 році у Бухаресті, Румунія. У 2001 році він закінчив факультет режисури в Національному Університеті Драми та Кіно в Бухаресті.

читати далі

Бабіс Макрідіс

Режисер, сценарист

Бабіс Макрідіс народився в місті Касторія (Греція). Його короткометражний фільм “Останній Факір” (2005) отримав Newcomer’s Prize на фестивалі короткої драми у Греції.

читати далі

Антуан Ле Бос

Сценарний консультант, сценарист, арт-директор європейської кінолабораторії Le Groupe Ouest.

У 2006 році Антуан створив Le Groupe Ouest в Бретані (Франція) – європейську кінолабораторії, резиденція якої стала найкращим місцем у Європі для розвитку сценаріїв на стадії девелопменту їх авторами або авторами-режисерами.

читати далі

Володимир Громов

Сценарний консультант

Закінчив сценарний факультет ВДІКу. Останні кілька років живе у Варшаві. З самого початку навчання займався написанням сценаріїв для кіно і телебачення. За його сценарієм вийшли телевізійний фільм «Міський пейзаж» і телесеріал «Версія».

читати далі

Дмитро Сухолиткий-Собчук

Сценарний консультант

У 2013 році закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого за спеціальністю режисура художнього фільму, майстерня Михайла Іллєнка. Студентські короткометражні фільми отримували нагороди на міжнародних фестивалях.

читати далі

Патрісія Драті

Консультантка з кінодевелопменту

Працює з документальними та ігровими фільмами. З 2009 по 2015 рік Патрісія керувала CPH:LAB (лабораторії) на CPH:DOX Міжнародного фестивалю документального кіно.

читати далі

Моніка Франчак

Консультантка-сценаристка і скрипт-докторка з Польщі

Працює на міжнародному ринку, спеціалізуючись на Східній Європі. Пише художні сценарії, серіали, консультує документальні фільми та анімацію. Співпрацювала з найбільшими польськими кінопродакшнами (Alvernia Studios та Platige Image), а також з іноземними (Film.UA Group – Україна).

читати далі
close

    close