Терраріум – платформа для сценаристів, де авторам допомагають розвинути власний проект. Ми організовуємо інтенсиви, воркшопи, лекторії та інші курси сценаристів.

Підтримати
icon
Подати заявку на скрипт-докторінг pencil

Режисер, сценарист

Бабіс Макрідіс

Бабіс Макрідіс народився в місті Касторія (Греція).

Його короткометражний фільм “Останній Факір” (2005) отримав Newcomer’s Prize на фестивалі короткої драми у Греції.

Дебютний повнометражний фільм Бабіса “Л” (2012) приймав участь у конкурсних програмах  кінофестивалю “Санденс” в США, Роттердамського міжнародного кінофестивалю та демонструвався на інших міжнародних кінофестивалях. У 2012 році на 42-му Київському міжнародному кінофестивалі “Молодість” фільм “Л” одержав найвищу нагороду – Ґран-прі фестивалю.

Прем’єра фільму “Жаль” (2018), другого повнометражного фільму режисера, також відбулась на кінофестивалі “Санденс” та на Роттердамському міжнародному кінофестивалі. На обох фестивалях фільм змагався за перемогу у конкурсних програмах. Фільм отримав різноманітні нагороди і був названий Грецькою Кіноакадемією (Hellenic Film Academy) найкращим фільмом 2019 року. “Жаль” отримав приз ФІПРЕССІ на кінофестивалі в Торіно, та був названий кращим фільмом на Одеському міжнародному кінофестивалі. Сам же Бабіс на фестивалі в Одесі отримав приз за найкращу режисуру.

Третій повнометражний фільм Бабіса “Птахи (або як ними бути)” вперше був показаний на Роттердамському міжнародному кінофестивалі у 2020 році.

close
close