Терраріум – платформа для сценаристів, де авторам допомагають розвинути власний проект. Ми організовуємо інтенсиви, воркшопи, лекторії та інші курси сценаристів.

Підтримати
icon
Подати заявку на скрипт-докторінг pencil

Консультантка з кінодевелопменту

Патрісія Драті

Працює з документальними та ігровими фільмами. З 2009 по 2015 рік Патрісія керувала CPH:LAB (лабораторії) на CPH:DOX Міжнародного фестивалю документального кіно.

Вона розробила та очолювала лабораторію міжкультурної підготовки і виробництва, яка спрямована на розвиток міжнародних талантів у кіномистецтві. З 2013 року Патрісія працює також як міжнародна скрипт-докторка та редакторка сценаріїв.

Упродовж року вона була редакторкою-фрілансеркою у виробничій компанії для сценаристів SAM Productions в Копенгагені. У 2016 Патрісія закінчила кінолабораторію TorinoFilmLab як редакторка сторітелінгу. Відтоді вона працює з текстами у цій організації.

Патрісія також була консультанткою з розвитку талантів у Данії, зокрема на кіностудіях у Копенгагені та Оденсе. Наразі вона входить до відбіркового комітету у Cinemart Роттердамського міжнародного кінофестивалю.

close
close