Терраріум – платформа для сценаристів, де авторам допомагають розвинути власний проект. Ми організовуємо інтенсиви, воркшопи, лекторії та інші курси сценаристів.

Підтримати
icon
Подати заявку на скрипт-докторінг pencil

Сценарний консультант, сценарист, арт-директор європейської кінолабораторії Le Groupe Ouest.

Антуан Ле Бос

Слідуючи поклику бути моряком та захопившись математикою, Антуан перервав навчання в Сорбонні, де збирався отримати ступінь доктора філософських наук. Натомість, у 1996 році, він закінчив CEEA – французьку консерваторію для сценаристів в Парижі. Після написання низки сценаріїв і режисерування короткометражних фільмів, які отримали нагороди, а також експериментів на сцені в Парижі і Празі, Антуан виступив співавтором Ratz – 3D анімаційного серіалу, працював разом з такими режисерами, як Атік Рагімі і Люсиль Хадзіхалілович, та у 2005 році отримав нагороду Gan Foundation Prize за сценарну майстерність.

У 2006 році Антуан створив Le Groupe Ouest в Бретані (Франція) – європейську кінолабораторії, резиденція якої стала найкращим місцем у Європі для розвитку сценаріїв на стадії девелопменту їх авторами або авторами-режисерами (більше ніж 900 авторів та режисерів з 50 країн проходили навчання в резиденції протягом останніх 12 років). У 2010 році Антуан отримав досвід створення Cross Channel Film Lab спільно із Великобританією та заснував LIM (Less Is More) – європейську платформу підтримки низькобюджетних повнометражних ігрових фільмів на стадії девелопменту, створену спільно з VAF (Бельгія), Польщею та Румунією. Із 2007 року Антуан є основним тьюторем / сценарним консультантом для TorinoFilmLab, а також для NFDC в Індії (Film Bazaar), Interchange у Дубаї, DFI в Досі.

У 2017 році директор CNC (французького центру національної кінематографії) звернувся до Антуана з проханням продумати нову ініціативу, що сприятиме розвитку креативності серед нових талантів та написанню ними сценаріїв до фільмів у Франції.
Також з 2017 року Антуан повернувся на тернистий шлях написання сценаріїв.

www.legroupeouest.com
lim-lessismore.eu
close
close